• A
  • A
  • A

Środa, 03 czerwca 2020 r.

Leszka Tamary

Pomoc dla mieszkańca z Gminy Klonowa


„ Młodzież Zapobiega Pożarom”

W dniu wczorajszym w Zespole Szkół w Klonowej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pt.: „Jan Paweł II - Pielgrzym Europy” oraz gminnych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „ Młodzież Zapobiega Pożarom”. Na spotkanie z Dyrekcją Szkoły, nauczycielami oraz uczniami przybyła Pani Dorota Więckowska - Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego, Pan Wójt Gminy Klonowa - Marcin Golanowski oraz Pani Barbara Wyrwas - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Pan Mariusz Mikołajczyk - w-ce Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Czytaj więcej...

Obchody 11 listopada 2019 r.

W dniu 11 listopada cała Polska świętowała kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Do obchodów Narodowego Święta Niepodległości przyłączyli się również mieszkańcy Gminy Klonowa. Od rana trwały występy artystyczne dzieci z Zespołu Szkół w Klonowej. Po mszy świętej, która odbyła się  w Kościele Przemienienia Pańskiego, Wójt Marcin Golanowski wraz z delegacją złożyli kwiaty pod pomnikiem poległych i pomordowanych mieszkańców wsi. W tej podniosłej chwili towarzyszyła im Orkiestra Dęta OSP z Klonowej. W godzinach popołudniowych odbyło się Ognisko Patriotyczne przez Urzędem Gminy, podczas którego mieszkańcy m.in. wspólnie śpiewali patriotyczne pieśni.

Czytaj więcej...

Uroczystość nadania imienia Szkole Podstawowej

Uroczystość nadania imienia ks. Józefa Dalaka oraz 100-lecie Szkoły Podstawowej w Klonowej


 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Czytaj więcej...


 

Kontakt

Dane kontaktowe / adresowe

Urząd Gminy w Klonowej
ul. Ks. Dalaka 2, 98-273 Klonowa
powiat sieradzki, województwo łódzkie

Telefon: (43) 820 84 93
Fax: (43) 820 84 76
E-mail: gmina@klonowa.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
pokaż mapkę google

Forum

  • Brak postów do publikacji.
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Klonowa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.