• A
  • A
  • A

Środa, 31 maja 2023 r.

Anieli


W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) na podstawie art. 13 w/w rozporządzenia informujemy osoby których dane osobowe są przetwarzane w Urzędzie Gminy w Klonowej, że:

1. Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest: Wójt Gminy Klonowa.
2. Dane osobowe przetwarzane są w budynku Urzędu Gminy w Klonowej mieszczącym się pod adresem: ul. Ks. Józefa Dalaka 2, 98-273 Klonowa.
3. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IODO) który będzie czuwał nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w urzędzie. Dane Inspektora: Marcin Świtała, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 43 820 8493.
4. Powód przetwarzania danych osobowych: Urząd Gminy w Klonowej przetwarza dane osobowe ze względu na obowiązujące przepisy prawa w szczególności dotyczące wykonywania zadań publicznych o charakterze gminnym.
5. Zakres przetwarzania danych osobowych: Państwa dane osobowe są przetwarzane w minimalnym zakresie, który umożliwia urzędowi wywiązanie się z obowiązujących przepisów prawa. Dane mogą zostać udostępnione z mocy przepisów prawa (Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Policja itp.) lub powierzone podmiotom zewnętrznym na podstawie umów np. firmom zajmującym się obsługą programów w których przetwarzane są dane osobowe.
6. Okres przechowywania danych osobowych jest nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celów, w których dane te są przetwarzane. Dane osobowe mogą być przechowywane przez okres dłuższy, o ile będą one przetwarzane wyłącznie do celów archiwalnych w interesie publicznym, do celów badań naukowych lub historycznych lub do celów statystycznych.
7. Osoba której dane osobowe są przetwarzane ma prawo do dostępu do danych, sprostowania danych, przeniesienia danych do innego administratora, niepodlegania profilowaniu, oraz do usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania jeśli nie będzie to w uniemożliwiało wykonywania urzędowi obowiązków wynikający z przepisów prawa.
8. Osoba której dane przetwarzane są na podstawie zgody ma prawo do jej wycofania w każdym momencie.
9. W przypadku podejrzenia o nieprawidłowe przetwarzanie danych osobowych, osoba której one dotyczą ma prawo do wniesienia skargi do  organu nadzorczego czyli Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


 

Kontakt

Dane kontaktowe / adresowe

Urząd Gminy w Klonowej
ul. Ks. Dalaka 2, 98-273 Klonowa
powiat sieradzki, województwo łódzkie

Telefon: (43) 820 84 93
Fax: (43) 820 84 76
E-mail: gmina@klonowa.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
pokaż mapkę google

Forum

  • Brak postów do publikacji.
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Klonowa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.