• A
  • A
  • A

Wtorek, 27 września 2022 r.

Damiana Amadeusza

W dniu wczorajszym w Zespole Szkół w Klonowej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pt.: „Jan Paweł II - Pielgrzym Europy” oraz gminnych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „ Młodzież Zapobiega Pożarom”. Na spotkanie z Dyrekcją Szkoły, nauczycielami oraz uczniami przybyła Pani Dorota Więckowska - Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego, Pan Wójt Gminy Klonowa - Marcin Golanowski oraz Pani Barbara Wyrwas - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Pan Mariusz Mikołajczyk - w-ce Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży szkolnej. Konkurs plastyczny miał na celu min. rozwijanie wyobraźni oraz twórczych umiejętności dzieci inspirowanych życiem Jana Pawła II oraz kultywowanie pamięci o papieżu Polaku. Z kolei celem turnieju jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru oraz praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym i techniką pożarniczą.

 

Laureatom wręczono nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie uczniów do udziału w turnieju.
 

Kontakt

Dane kontaktowe / adresowe

Urząd Gminy w Klonowej
ul. Ks. Dalaka 2, 98-273 Klonowa
powiat sieradzki, województwo łódzkie

Telefon: (43) 820 84 93
Fax: (43) 820 84 76
E-mail: gmina@klonowa.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
pokaż mapkę google

Forum

  • Brak postów do publikacji.
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Klonowa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.