• A
  • A
  • A

Niedziela, 24 września 2023 r.

Gerarda Teodora

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach we współpracy z  Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Łodzi i Instytututem Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego w Łodzi zorganizował konkurs „Wiejska kiełbasa z łódzkiego”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować tradycyjną kiełbasę wiejską wykonaną z własnych składników.

 

W dniu 13 maja br. w siedzibie Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Piotrkowie Trybunalskim uhonorowano laureatów konkursu.  Najlepsi z uczestników otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, które wręczyli m.in. Poseł na Sejm RP Grzegorz Wojciechowski,  Przewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Robert Telus oraz  Dyrektor KOWR OT w Łodzi Janusz Ciesielski. Na zaproszenie dyrektora Oddziału ŁODR w Piotrkowie Trybunalskim, Mariana Jurka w uroczystym wręczeniu nagród wzięło udział szerokie grono samorządowców.
  
Gmina Klonowa również miała swojego reprezentanta. Udział w konkursie wzięli Państwo Palusińscy z miejscowości Lipicze. Wójt Gminy Marcin Golanowski wręczył uczestnikom nagrodę rzeczową.
    
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

 

Kontakt

Dane kontaktowe / adresowe

Urząd Gminy w Klonowej
ul. Ks. Dalaka 2, 98-273 Klonowa
powiat sieradzki, województwo łódzkie

Telefon: (43) 820 84 93
Fax: (43) 820 84 76
E-mail: gmina@klonowa.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
pokaż mapkę google

Forum

  • Brak postów do publikacji.
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Klonowa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.