• A
  • A
  • A

Środa, 31 maja 2023 r.

Anieli

Zakaz wstępu do lasu


 

Czytaj więcej...

Przerwy w dostawie energii

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Bełchatów informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z niżej wymienionych stacji transformatorowych:


25-03-2021 08-14.30 - Górka Klonowska - Klonowa ul. Grabska, Górka Klonowska, Grabska Wieś

zamknięta droga

Z powodu prac prowadzonych w związku z remontem mostu na drodze powiatowej 1706E Klonowa-Kuźnica Zagrzebska, z dniem 1 czerwca 2020r droga ta zostanie wyłączona z ruchu na okres około 2 tygodni.

Przerwy w dostawie prądu

Komunikat PGE Bełchatów, kliknij by powiększyć

Zakaz wstępu do lasów

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca przyjmowania interesantów i załatwiania spraw w Urzędzie Gminy w Klonowej

Szanowni Państwo!

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, związku z występującą sytuacją dotyczącą zagrożenia koronawirusem, bardzo proszę o ograniczenie do minimum kontaktów osobistych z pracownikami Urzędu Gminy w Klonowej i również Państwa między sobą.

Bardzo proszę o załatwianie wszystkich spraw urzędowych w miarę możliwości w sposób elektroniczny (epuap, email, fax) lub telefonicznie. Wizyta osobista w urzędzie powinna być ostatecznością i powinna odbywać się z zachowaniem zasad rekomendowanych przez instytucje sanitarno-epidemiologiczne.

Dane kontaktowe do urzędu: tel. 43 8208493 lub 43 8208485, fax: 43 8208476, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , strona internetowa: www.klonowa.pl , Biuletyn Informacji Publicznej: www.bip.ugklonowa.finn.pl .

Na chwilę obecną urząd będzie otwarty dla interesantów. W przypadku konieczności podjęcia bardziej radykalnych kroków (np. zamknięcie urzędu) zostaniecie Państwo o tym poinformowani.

Ponadto proszę Państwa o odwoływanie wszelkiego rodzaju zgromadzeń z udziałem większej ilości osób (zebrania, uroczystości, wydarzenia kulturalne i sportowe). Proszę o ograniczenie kontaktów osobistych z innymi aby w jak największym stopniu zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo. Musimy wszyscy zachowując spokój przetrwać ten trudny czas. Życzę Państwu zdrowia, cierpliwości spokoju i konsekwencji w stosowaniu rekomendowanych środków ostrożności.
 

 

Wójt Gminy Klonowa
Marcin Golanowski

Koronawirus

„Czyszczone kominy to mniejszy smog”

Komunikat Prezesa Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną „Czyszczone kominy to mniejszy smog”

 
Celem kampanii społecznej „Czyszczone kominy to mniejszy smog” jest eliminacja niebezpieczeństw związanych ze smogiem, zaczadzeniami i pożarami, których główną przyczyną są źle eksploatowane lub zaniedbane przewody kominowe i urządzenia grzewcze na paliwo stałe, ciekłe, gazowe.
Jednocześnie naszym celem jest służyć użytkownikom przewodów kominowych, aby użytkowane przez nich mieszkania/lokale i domy posiadały czyste, zadbane i w pełni sprawne technicznie przewody kominowe (dymowe, spalinowe i wentylacyjne).

Czytaj więcej...


 

Kontakt

Dane kontaktowe / adresowe

Urząd Gminy w Klonowej
ul. Ks. Dalaka 2, 98-273 Klonowa
powiat sieradzki, województwo łódzkie

Telefon: (43) 820 84 93
Fax: (43) 820 84 76
E-mail: gmina@klonowa.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
pokaż mapkę google

Forum

  • Brak postów do publikacji.
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Klonowa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.